O NAS

Kilka słów o nas

Kiedy spełnia się wspólne marzenie…

Jesteśmy małżeństwem i parą wykształconych i doświadczonych fizjoterapeutów. Praca z ludźmi to dla nas ogromna radość i zawodowe spełnienie. Prywatnie jesteśmy rodzicami trójki cudownych chłopców – to najwspanialsza praca w naszym życiu.

“Klinika Masażu i Fizjoterapii” to w pewnym sensie nasze czwarte dziecko, ponieważ tworzymy firmę razem, jako małżeństwo. Dbamy o jej rozwój i wciąż się doszkalamy. Bezustannie wzbogacamy naszą wiedzę i zbieramy nowe doświadczenia. 

Zdajemy sobie sprawy z potęgi dotyku. Odpowiedni dobór technik masażu w fizjoterapii pomaga wrócić do pełnej sprawności, zmniejszyć ból i ukoić nerwy.

Wieloletnie doświadczenie w pracy  fizjoterapeutycznej oraz aktualizowanie swojej wiedzy na szkoleniach, daje nam możliwość niesienia pomocy Klientom.

Dlaczego fizjoterapia?

To niezwykłe jak wiele dobrego może przynieść dotyk. Anatomiczna znajomość budowy ludzkiego ciała w połączeniu z odpowiednim ruchem i naciskiem fizjoterapeuty koi ból, pomaga wrócić do pełnej sprawności po kontuzji, czy zmniejszyć odczuwalny stres.

W zależności od Twoich potrzeb (urazu, zaleceń lekarza, bólu kręgosłupa, potrzeby relaksu) dobierzemy odpowiednią terapię i pomożemy Ci wrócić do zdrowia.